We wtorek uczniowie klas I-IV mieli okazję wybrać się w egzotyczną podróż po świecie.🌍🗺🏜🧭🌴.

W naszej szkole odbyły się warsztaty egzotyczne. Zawitały do nas takie zwierzęta jak: agama brodata, krocionóg, ślimak afrykański Achatina fulica,ślimak afrykański Achatina fulica mini, wąż zbożowy, karaczany argentyńskie(dubia),drewnojady (larwy) oraz żółw chiński. Warsztaty miały na celu poszerzenie wiedzy i zmniejszenie strachu na widok gadów. Podczas zajęć dzieci miały okazję dotknąć każdego zwierzęcia i przekonać się jakie rzeczywiście są w dotyku. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych informacji na temat każdego zwierzątka.

Uczniowie słuchali z zaciekawieniem Pani prowadzącej, zadawali wiele pytań, a przede wszystkim byli bardzo odważni. To był dzień pełen wrażeń.