Szkoła Podstawowa nr 1

im. Mikołaja Kopernika w Miliczu

  • 2019.jpg
  • 150721.jpg
  • 387884.jpg
  • 18057900_1354461951275918_5426587430439329007_n.jpg
  • 18058096_1354461944609252_3798690982858424436_n.jpg
  • 18156848_1354462047942575_7218699550326152952_n.jpg
  • 18157740_1354461954609251_5591189229331158939_n.jpg

 

L.p.

J.  Świrkowicz

J. Domańska

Florkowska- Sip

A.    Gębala

1.

   

6a- na 2 lekcję

6c- T. Nowakowski

2

 

7a- E. Szyszka za 7 lekcję

6a- T. Nowakowski historia za świetlicę

7b-I. Mocydlarz*

3.

6ac- D. Żołdak*

4a- B. Batora

 

7a-M. Maciejewska*

4.

4a- P. Urbański*

6b-B. Jarczewska*

 

5b-R. Korzeniowska*

5.

     

6c-B. Jarczewska za zaj. rew.

6.

 

6a-do domu

   

7.

       

Wyjazd na mecz matematyczny- godz. 8.00

Etap powiatowy konkursu o Parkach Krajobrazowych- zbiórka uczniów w czytelni- godz. 9:00- wyjście do Centrum Bioróżnorodności- opieka p. Józefiak

Zastępstwa na dyżurze: J. Domańską (2)D. Żołdak (3)B. Batora, (4)I. Mocydlarz, (5)E. Janoś

  1. Gębalę(0)B. Jarczewska, (1)E. Szyszka, (2)R. Antkowiak, (3)M. Maciejewska
  2. Szyszkę (7)K. Potocka

 

L.p.

J.  Świrkowicz

J. Domańska

T. Nowakowski świetlica B. Jarczewska*

M. Maciejewska

1.

 

8a- na 2 lekcję

 

7a- na 2 lekcję

2

6ac- D. Żołdak*

   

7a-A. Sip*

3.

       

4.

4a- P. Urbański za 5c

   

7b- A. Ozga*

5.

4a- P. Urbański za 5c

     

6.

5ab- D. Żołdak*

 

8a- gr. mająca informatykę czytelnia K. Józefiak, druga grupa do domu

 

7.

5ab- D. Żołdak*

     

Powiatowy Konkurs Poezji i Prozy Patriotycznej organizowany przez SP2 w OK-zbiórka- biblioteka godz. 9:30

Zastępstwa na dyżurze za:    J. Świrkowicza (6,7) D. Żołdak

  1. Maciejewską (4) A. Sip

 

L.p.

J.  Świrkowicz

P. Urbański- nieobecny do 5 lekcji

D. Żołdak – do 5 lekcji

J. Domańska

T. Nowakowski

świetlica B. Jarczewska*

A. Sip

1.

5ab- gr. na 2 lekcję

5ab- gr. na 2 lekcję

 

6a-na 2 lekcję

   

2

NI- odwołane

5c-gr. A. Ozga*

5c- gr. A. Ozga

6c-E. Janoś*

j. niemiecki

   

3.

8a- gr.K. Potocka* doradztwo zaw.

 

8a gr. K. Potocka

doradztwo zaw.

5a-R. Korzeniowska*

   

4.

 

6b-gr.E. Herl*

6b-gr.E. Herl

     

5.

 

6b-gr.K. Józefiak

6b-gr.K. Józefiak

   

6a-E. Herl*

6.

           

7.

           

 

Zastępstwa na dyżurze za:    J. Świrkowicza (0)E. Janoś,(1)H. Pietrzak (2)K. Zakrzacka, (3)R. Korzeniowska

  1. Urbańskiego (1)A. Ozga
  2. Domańską (0)E. Herl, (1)M. Tarnogórska, (2)K. Potocka, (3)K. Potocka
  3.   Żołdak (4)E. Herl (5)P. Urbański