Gratuluję uczniom- laureatom szkolnych eliminacji konkursów „zDolny Ślązak”, którzy zakwalifikowali się do etapów powiatowych oraz ich nauczycielom. A są to:

Konrad Żurek- z j. polskiego, chemii, biologii i matematyki, z geografii- aktualizacja

Tomasz Duda z matematyki, geografii- aktualizacja

Jan Orlof z j. angielskiego

Hubert Panek z historii i chemii

Wojciech Sofiński- geografia- aktualizacja

Uwaga uczniowie!

Ze względu na wprowadzone na obszarze całego kraju nowe obostrzenia w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, Dolnośląski Kurator Oświaty podjął decyzję o zmianie terminów przeprowadzenia etapów powiatowych konkursów zDolny Ślązak.

Nowy harmonogram konkursów zostanie opublikowany na stronie konkursów do 15 grudnia.​

Zakres tematyczny obejmujący etap  powiatowy znajduje się w regulaminie „zDolnego Ślązaka” umieszczonym m.in. na stronie szkoły.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.

wicedyrektor A. Florkowska- Sip