Dnia 15 września klasa III a odbyła niesamowitą lekcję blisko przyrody w Parku Przygód i Edukacji Górecznik .

Klasa III b sprawdzała po przez wykonywanie doświadczeń co pływa, a co tonie. Następnie wykonaliśmy doświadczenie i obserwowaliśmy jak na wodzie rozkwitają kwiaty.

The Dot Day jest świętem kreatywności zabawy i odwagi. Tego dnia odbyła się prezentacja krótkometrażowego filmu na temat książki The Dot, którą napisał Peter Reynolds.

Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Jelenia Góra serdecznie zaprasza szkoły podstawowe województwa dolnośląskiego do udziału w konkursie plastycznym pt. „Pół na pół – las oczami dzieci i dorosłych”. Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-III i ich rodziców/opiekunów. Prace konkursowe należy przesłać/przekazać do 8 listopada 2021 roku na adres - Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Jelenia Góra, ul. Kamiennogórska 2, 58-570 Jelenia Góra.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY DO REGULAMINÓW

REGULAMIN

Tu nie o kropkę chodzi wcale, Choć ona dzień swój dzisiaj ma, Lecz o talenty w nas ukryte, Wie o tym klasa IIa 🔴🟠🟡🟢🔵🟣🟤⚫⚪

Uczniowie klas III b oraz III c uczestniczyli w wycieczce, która przyniosła im wiele wrażeń, nowych doświadczeń oraz umiejętności. Podczas warsztatów survivalowych nauczyli się budować szałas, rozpalać ognisko przy użyciu krzesiwa, które musieli znaleźć w lesie korzystając z mapy.