W ramach projektu KLASA Z DREWNA, uczniowie z klasy III b brali udział w cyklicznych zajęciach, aby uzyskać odpowiedzi na pytania 🌲🌳Jak i dlaczego należy dbać o lasy?🌲Jak przeciwdziałać pożarom w lasach?🌳Jak walczyć ze szkodnikami w lasach?🌳Jak zapobiegać zanieczyszczeniu środowiska?🌲 Jak racjonalnie wykorzystać drzewa zniszczone np. przez huragan? 🌳🌲

W ramach projektu #KlasaZDrewna uczniowie kl. II a zrealizowali zajęcia pt. "Poznajemy drzewa liściaste i iglaste ". 🌳🍁🌲🍂🌿🌳

W dniu 31 października w ramach projektu "Klasa z drewna" odbył się konkurs „1 z 10”. Udział w nim wzięli uczniowie klas 2 i 3. Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się na apelu podsumowującym pracę w I semestrze roku szkolnego 2023/2024.

GRATULUJEMY.

Uczniowie klas 1-4 wzięli udział w konkursie recytatorskim.

Recytatorzy przedstawili piękne wiersze o zwierzętach leśnych.

Jury w składzie Natalia Loret-Wiernasz, Agnieszka Kołodziejczyk-Ozga i Katarzyna Józefiak miało twardy orzech do zgryzienia J Występujących podzielono na dwie kategorie: klasy 1-2 i klasy 3-4.

W pionie klas 3-4

I miejsce Marlena Pietrzak 3 c

II miejsce Aleksandra Gryglewicz 3c

III miejsce Aleksander Michalczak 3a i Maria Badłak 4a

Uczniowie klas 1-4 wzięli udział w konkursie recytatorskim.

Recytatorzy przedstawili piękne wiersze o zwierzętach leśnych.

Zwyciezcami zostali W pionie klas 1-2

I miejsce Zosia Todorov z klasy 1b

II miejsce Stasia Ostaszewska z klasy 1 a

III miejsce Wiktoria Kułakowska z klasy 2 a

Wyróżnienia otrzymali: Maciej Matoga 1 a, Jan Owczarski 1b, Liliana Łukaszewska 1c, Sara Słabicka 1c, Szymon Tyczyński 2a

W dniu 26 października w ramach projektu "Klasa z drewna" odbyła się Szkolna Olimpiada Leśna. Udział w olimpiadzie wzięli uczniowie klas 4-8. Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się na apelu podsumowującym pracę w I semestrze roku szkolnego 2023/2024.

GRATULUJEMY.

#KlasaZDrewna