• Krystyna Piosik – dyrektor szkoły, chemia

    Aneta Florkowska – Sip  – wicedyrektor ds. dydaktycznych, język polski, wdż(wychowawca VII a)

    Renata Korzeniowska –  wicedyrektor ds. wychowawczych, chemia, matematyka, fizyka

    Judyta Tokar - psycholog

    Katarzyna Potocka - pedagog

    Kornelia Szumna - pedagog

    Katarzyna Zakrzacka - nauczanie wczesnoszkolne, zaj. rewalidacyjne (wychowawca II c)

    Katarzyna Vogt  - nauczanie wczesnoszkolne, zaj. rewalidacyjne (wychowawca II b)

    Marta Kupis - nauczanie wczesnoszkolne (wychowawca II a )

    Emilia Laskowska-Janoś - nauczanie wczesnoszkolne (wychowawca III a), język niemiecki

    Anna Bożek -  nauczanie wczesnoszkolne, zaj. rewalidacyjne (wychowawca III b)

    Barbara Magdzińska - nauczanie wczesnoszkolne (wychowawca III c)

    Izabela Buchert - nauczanie wczesnoszkolne (wychowawca I a)

    Beata Stefańska - nauczanie wczesnoszkolne (wychowawca I b)

    Łukasz Filipiak - religia

    ks. Michał Miśkiewicz - religia

    Małgorzata Maciejewska  –  język polski (wychowawca IV a) 

    Elżbieta Herl – język polski (wychowawca V a)

    Agnieszka Kołodziejczyk – Ozga  - język polski, wdż, muzyka, technika, plastyka (wychowawca VIa )

    Iwona Mocydlarz - język angielski

    Edyta Stachowiak – Szyszka  - język francuski, język angielski, (wychowawca VIII a)

    Anna Horała - język niemiecki

    Joanna Domańska – historia

    Tomasz Nowakowski – historia, wiedza o społeczeństwie 

    Beata Jarczewska – historia, terapia pedagogiczna, socjoterapia, zaj. rewalidacyjne (wychowawca VI b)

    Renata Grudkowska – Antkowiak – matematyka, (wychowawca VII b)

    Aneta Gębala – matematyka, zaj. rewalidacyjne,(wychowawca VII c)

    Hubert Pietrzak - fizyka, informatyka,technika

    Katarzyna Wołoszyn - plastyka

    Magdalena Dzielicka – biologia,  edb, przyroda (wychowawca IVb)

    Katarzyna Chołodecka - geografia, przyroda (wychowawca VIII b), nauczyciel wspomagający

    Paweł Urbański – wychowanie fizyczne

    Włodzimierz  Świrkowicz – wychowanie fizyczne

    Danuta Żołdak – wychowanie fizyczne,  (wychowawca VI c )

    Dawid Jędrzejek - wychowanie fizyczne, edb

    Natalia Loret – biblioteka, język polski, terapia logopedyczna, informatyka

    Katarzyna Józefiak – biblioteka, informatyka

    Ewa Gadziemska - świetlica

    Martyna Różańska- nauczyciel wspomagający

    Beata Batora- nauczyciel wspomagający

    Eugenia Adamik- zajęcia rewalidacyjne