W sobotni poranek grupa najmłodszych siatkarzy i siatkarek „Jedynki„ miała przyjemność uczestniczyć w treningu, który poprowadził medalista największych światowych imprez 🥇🥈🥉🏐Marcin Możdżonek 😊😊😊🏐

#SP1 #Jedynka

Tuż przed zakończeniem roku szkolnego wybraliśmy się na wycieczkę do Złotego Stoku.

Naszą przygodę rozpoczęliśmy od zwiedzania Kopalni Złota. Byliśmy również w Sztolni Ochrowej oraz Średniowiecznej Osadzie Górniczej. Poznaliśmy także tajniki czerpania papieru. Największą jednak atrakcją okazało się nocne zwiedzanie kopalni. W całkowitej ciemności podkręconej dodatkowo zadymieniem, rozwiązywaliśmy zagadki. Oj, emocje sięgały zenitu 😱😱😱

Kolejnego dnia odwiedziliśmy Muzeum Górnictwa, płukaliśmy złoto oraz strzelaliśmy z łuku. Przysłowiową wisienką na torcie okazał się podziemny spływ łodzią. Wróciliśmy pełni wrażeń. Polecamy to miejsce do wakacyjnych podróży. 🙂🙂🙂

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy, by nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych i bezpiecznych wrażeń, a wszystkim absolwentom życzymy sukcesów w edukacji w szkołach ponadpodstawowych oraz w dorosłym życiu.

Oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2022/2023. 🥳
Wczoraj wręczone zostały nagrody za osiągnięcia naukowe i sportowe.
✅Zaszczytny tytuł ABSOLWENTA ROKU otrzymał uczeń klasy 8a - Mateusz Podkowicz. 👏👏👏👏
✅Sportowcem Roku został uczeń klasy 8C - Franciszek Kucharski. 👏👏👏👏
✅Tytuł Społecznika Roku otrzymała uczennica klasy 8a - Natalia Grzyb.👏👏👏
Pożegnaliśmy naszych ósmoklasistów i podziękowaliśmy tym, bez których byłoby nam o wiele trudniej w trakcie tego roku, czyli rodzicom. 🏆❤️
Uczniowie klas 3 zakończyli pierwszy etap edukacji i również odebrali nagrody, wychowawacy klas wreczyli rodzicom podziękowania za pracę na rzecz klasy i szkoły 😊
Dziękujemy Wam za ten rok i życzymy wszystkim udanych wakacji, słonecznej pogody i dużo, dużo odpoczynku, na który wszyscy zapracowali! 🌞🌴
Do zobaczenia we wrześniu!