"Czerwiec miesiącem sportu w Gminie Milicz", to doskonały czas na rozgrywanie różnych zawodów sportowych. W naszej szkole w czwartek 13.06.2024 r. na basenie "Milicka Fala", zostały zorganizowane Mistrzostwa klas trzecich w pływaniu. Uczniowie mieli do pokonania dystans 25 m na basenie sportowym. Wszyscy uczestnicy przepłynęli wymagany dystans otrzymując dyplomy podsumowujące ich doskonałą postawę podczas imprezy i w ciągu całego roku szkolnego.

Najszybsi otrzymali puchary. Wśród dziewcząt trumfiowała Gabrysia Kuczyńska przed Marleną Pietrzak i Dianą Kis. Natomiast w kategorii chłopców zwyciężył Jakub Pytko przed Arturem Drzazgą i Alanem Cieleniem. Organizatorami zawodów byli Iwo Kwaczewski i Paweł Urbański, którzy dziękują za pomoc i współpracę nauczycielką, wychowawcą klas 3.

Wielkie brawa!!!