W tym tygodniu w Jedyneczce sięgaliśmy gwiazd z Kopernikiem 😊⭐

Odbyły się liczne działania, które miały na celu uczcić urodziny patrona naszej szkoły Mikołaja Kopernika.

Wszyscy uczniowie mogli przypomnieć sobie życiorys Kopernika, który opowiedziany został przez naszych uczniów w szkolnym radiowęzeł.

Najmłodsi uczniowie wykonywali prace plastyczne przedstawiające słynnego astronoma, stworzyli lapbooki z najważniejszymi informacjami, wzięli udział w internetowym quizie oraz przypomnieli sobie planety Układu Słonecznego 🌌

Starsi uczniowie wzięli udział w lekcjach wychowawczych na temat Mikołaja Kopernika, wykonali portrety patrona, a na zakończenie niektórzy uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w quizie wiedzy o Mikołaju Koperniku.

Tydzień obfitował w różne działania, które miały na celu przybliżenie młodszym i starszym uczniom sylwetkę słynnego naukowca.