Bardzo sportowy dzień w „Jedynce„ zakończyliśmy spotkaniem z naszymi uczniami i ich rodzicami 😉.

W ramach programu Sprawny Dolnoślązaczek zaprosiliśmy do naszej szkoły przewodniczącego SZS pana Adama Szymczaka, który jest koordynatorem projektu, zaprosiliśmy także panią dr Annę Broniecką oraz panią dr Małgorzatę Kałwe z Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. 😊
Problem nadwagi i otyłości wśród dzieci z roku na roku jest coraz większy, dlatego też podejmujemy szereg działań, dzięki którym możemy współpracować z rodzicami i przekazywać im ważne informacje dotyczące właściwej diety i aktywności fizycznej.
Pani dr Broniecka poprowadziła wykład na temat zdrowego odżywiania 🍇🍈🍉🍊🍋🍌🍍🍎🍏🍐🍑🍒🍓🍅🥝🥑🍆🥕🌽🍓🥒🥚🍗🥗, w tym czasie nasze „maluchy„ 👦🏻👧🏻 świetnie bawiły się na zajęciach ruchowych poprowadzonych przez dr Kałwe. Po zakończonym wykładzie, rodzice dołączyli do zabaw ruchowych ze swoimi pociechami 👩🏻👨🏻👦🏻👧🏻😊, dowiedzieli się jak można ćwiczyć z dzieckiem w domu i mieć przy tym mnóstwo frajdy 😊😊😊.
Uśmiechów i radości nie było końca - zobaczcie sami 😊😊😊.