We wtorek 3 października 113 uczniów z klas I – VI naszej szkoły obejrzeli
Musical - KONCERT - "Alicja w Krainie Czarów" . Widowisko z elementami dobrego humoru cieszyło się zainteresowanie uczniów. Ogromnym atutem widowiska są UNIKATOWE - przestrzennie rozbudowane kostiumy dodatkowo haftowane złotymi nićmi oraz zdobione kryształkami SWAROVSKIEGO. Aktorzy śpiewają na żywo do w pełni nagranej orkiestry symfonicznej w połączeniu z fantastycznymi iluminacjami świetlnymi.

W Musicalu pojawiają się treści pokazujące dzieciom, jak wiele może nam dać otwartość na innych i jak cenne jest posiadanie osoby, która pomaga nam, gdy stajemy na rozdrożu. Potwierdzona zostaje również życiowa maksyma, że pogoń za swoimi ideami odbywa się krętą i niepewną drogą.

Spektakl zawierał wartości edukacyjno-profilaktyczne z uwzględnieniem aspektu tolerancji. Dodatkowo treść scenariusza w Musicalu zachęca do kulturalnego spędzania czasu, odciągając tym samym dzieci i młodzież od złych nawyków. Poszerzanie i propagowanie kultury oraz pokazywanie uczniom dobrych wzorców.

.