Co się u nas dzieje?
ROZPOZNAJEMY PTAKI DOLINY BARYCZY
- Szczegóły
W ramach projektu „Eko pracownia" gościliśmy p. Leszka Matacza , który poprowadził dla nas ciekawe zajęcia przyrodnicze „ Rozpoznajemy ptaki Doliny Baryczy” . Bardzo dziękujemy za prelekcje.
Finał Gminnego Turnieju w Cymbergaja
- Szczegóły
WOW cóż to był za FINAŁ
W iście mistrzowskiej oprawie do Finału II Mistrzostw Gminy Klas I-III przystąpiło 18 zawodników.
Atmosfera wielkiego sportowego święta udzieliła się wszystkim
Kibice głośno skandowali imiona swoich faworytów, zawodnicy dzielnie walczyli, było radośnie, wesoło i kolorowo, a w powietrzu unosił się duch sportowej rywalizacji
Po 2,5 godzinach zmagań wyłoniliśmy najlepszych:
miejsce i tytuł MISTRZA zdobył Piotr Wencek (SP1),
miejsce i tytuł WICEMISTRZA wywalczył Msteusz Duda (KOM),
na najniższym stopniu podium stanął Jakub Rura (SP1)
Gratulujemy wszystkim finalistom !
Puchar za najlepszy doping otrzymała klasa 3A
Dziękujemy panu Robertowi Hutniakowi za wspaniałą oprawę światłem
Zapraszamy do obejrzenia relacji z zawodów
#SP1 #Jedynka #Cymvergaj #Wspiera_nas_Gmina_Milicz
Eliminacje klas 1 do II Mistrzostw Gminny klas 1-3 w Cymbergaja
- Szczegóły
Dziś rozegraliśmy eliminacje klas 1 do II Mistrzostw Gminny klas 1-3 w Cymbergaja.
Nasi najmłodsi uczestnicy dzielnie walczyli
Do wielkiego finału awansowali:
Tymon Winnicki(SP2)
Kacper Tyczyński (SP1)
Stasia Ostaszewska(SP 1)
Wojtek Kantorczyk (SP2)
Julia Rospęk (SP Wróbliniec)
Nela Gulas (SP Wróbliniec)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom
#SP1 #Jedynka #Cymbergaj #Klasy2
Więcej o: Eliminacje klas 1 do II Mistrzostw Gminny klas 1-3 w Cymbergaja
Eliminacje klas 2 do II Mistrzostw Gminny klas 1-3 w Cymbergaja.
- Szczegóły
Dziś rozegraliśmy eliminacje klas 2 do II Mistrzostw Gminny klas 1-3 w Cymbergaja.
Było mnóstwo dobrej zabawy i jeszcze więcej emocji
Do wielkiego finału awansowali:
Franciszek Bochm (SP1)
Brajan Mastalerz(SP2)
Wojciech Franc (SP Wróbliniec)
Stanisław Snażyk (SP1)
Piotr Wencek (SP1)
Wojciech Łabiak (SP1)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom
#SP1 #Jedynka #Cymbergaj #Klasy2
Więcej o: Eliminacje klas 2 do II Mistrzostw Gminny klas 1-3 w Cymbergaja.
Eliminacje do II Mistrzostw Gminy klasa 1-3 w Cymbergaja
- Szczegóły
Rozpoczęliśmy eliminacje do II Mistrzostw Gminy Klas 1-3 w Cymbergaja
W dniu 18 marca rywalizowali uczniowe klas 3 .
Do wielkiego finału awans uzyskali :
Kamil Tomaszewski (SP1 Milicz)
Krzysztof Mormel (SP1 Milicz)
Mateusz Duda (Kom)
Jakub Krzyżanski (SP2)
Kuba Rura (SP 1)
Fabian Grzeda(SP2).
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy
Więcej o: Eliminacje do II Mistrzostw Gminy klasa 1-3 w Cymbergaja