Czwartek, szósty dzień pobytu na wymianie międzyszkolnej w Gruzji. Dziś mieliśmy przyjemność spacerować z gruzińskimi uczniami i nauczycielami po Ogrodzie Botanicznym Batumi. Jest to przepiękne przyrodniczo miejsce, pełne okazałych drzew i krzewów (przy każdym można zapoznać się z jego historią oraz miejscem pochodzenia). Z wielu miejsc rozpościera się cudowny widok na morze. Ogromną atrakcją jest możliwość skorzystania z tyrolki wzdłuż morza o długości 500m. Do południa byliśmy jeszcze w Parku, którym młodzież szkoły z Chakvi spędza czas po lekcjach. Są w nim miejsca do wypoczynku, ławki, huśtawki,siłownia, place zabaw dla młodszych. Po obiedzie pojechalismy do Hotelu Castello Mare, gdzie skorzystaliśmy że strefy sportowej, kręgli, bilarda oraz kawiarni. Mieliśmy możliwość zwiedzenia apartamentu prezydenckiego. Był to dobrze spędzony dzień.