Czwarty dzień pobytu w Gruzji. Dziś cześć oficjalna rozpoczęła się w przedszkolu w Chakvi. Spotkaliśmy się z dyrektor przedszkola, jej personelem i dziećmi w wieku od 2,5 do 5 lat. Dokonaliśmy wymiany informacji o naszej pracy i pracy w przedszkolu, o trudnościach i sposobach ich rozwiązywania. Spotkanie przebiegało w przemiłej atmosferze. Następnie byliśmy w szkole podstawowej. Tutaj również spotkaliśmy się z miłym przyjęciem. Uczniowie starszych klas odśpiewali hymnu Polski, dali pokaz tańca gruzińskiego, obdarowali nas podarunkami, na korytarzach umieścili plakaty z naszą flagą, godłem Polski, naszym alfabetem. W auli szkolnej wystąpił specjalnie dla nas 70 osobowy szkolny zespół tańca gruzińskiego, który w Gruzji otrzymuje najwyższe nagrody Grand Prix. W każdej placówce czekały na nas suto zastawione stoły gruzińskimi przesmakami. Tego dnia byliśmy również w delfinarium oraz spacerowaliśmy wzdłuż bulwaru Batumi nad Morzem Czarnym. Był to mile i aktywnie spędzony dzień.