Uczniowie klasy 7 i 6 z awansem do kolejnego etapu turnieju " Z orlika na stadion o Puchar Tymbarku"!!!.
Pierwszy etap potyczek odbył się 09.10.2024 w Bukowinie Sycowskiej. Jako pierwsi do rozgrywek przystąpili uczniowie klas 7, po zaciętych meczach, wielu golach i składnych akcjach, uzyskujemy awans do następnego etapu. Jako drudzy do meczów przystąpili piłkarze z 6 klas. Oni również po emocjonujących spotkaniach, obfitujących w ładne gole i sytuacje strzelecjie awansowali dalej. Gratulujemy naszym uczniom, godnie reprezentującym Szkołę Podstawową nr 1 w Miliczu.
Skład
Klasy 6:
Mogiłka, Pavliuk, Leszczyszyn, Płuska (c), Nieczypor, Greśko, Mądry, Staszkiewicz, Świątkowski
Klasy 7:
Stellmach, Klauza, Poślednik (c), Szymczak, Walniczek, Hasiak Norbert, Hasiak Nikodem, Klejewski.
Trenerem drużyn jest Iwo Kwaczewski