Kochani !

ZIELONY PRZYSTANEK jest już na terenie naszej szkoły. 😊😍🌱🌳🌿🥀🌺

Projekt został stworzony przez państwa Martę i Przemysława Włodarczyków, pracowników, a w projekcie również wolontariuszy Fundacji PZU.

Do pracy przy stworzeniu Zielonego Przystanku zagażowali się nauczyciele, pracownicy szkoły, rodzice na czele z zarządem Rady Rodziców oraz uczniowie 👦🏻👧🏻👨🏻👩🏻👴🏻👵🏻.

Wolontariusze zaopatrzeni byli w sprzęt ogrodniczy oraz mnóstwo energii i chęci do pracy - dokonali wielkiej rzeczy👏👏👏. W ciągu dwóch dni projekt został właściwie ukończony.

Nie straszne były: trawa, gruz, kamienie te małe i ogromne, wysoka temperatura powietrza.

Wszyscy byli niezłomni💪💪💪.

Obsreowanie 👀👀👀 zaangażowania naszych uczniów👧🏻👦🏻 i ich współpraca z rodzicami👩🏻👨🏻 była niesamowita. W ramach projektu zostały skręcone ławki. Dokonano nasadzenia roślin: róż okrywowych i róż Chopina, dwóch gatunków berberysów, trawy ozdobnej oraz ambrowców i wiśni. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w realizację projektu.Bez Was to by się nie udało!❤

W ramach wolontariatu pracowniczego Fundacji PZU Marta Włodarczyk Agent PZU pozyskała dla nas grant na realizację projektu " za co bardzo dziękujemy ❤