"Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie... ponieważ wszelkie dobro które dajemy zatacza koło i wraca do nas" Flora Edwards

Pod koniec września w naszej szkole odbyła się zbiórka zabawek dla małych wojowników walczących z chorobą nowotworową - podopiecznych fundacji Cancer Fighters.

Szkolni wolontariusze z wielkim zaangażowaniem włączyli się do organizacji zbiórki, z chęcią i zapałem pakowali paczki, które w sobotę 18 listopada zostały przekazane do salonu Esthetic Care Pani Joannie Warteckiej, a wraz z nią wyruszyły do fundacji, aby wywołać uśmiech na twarzy dzieci i pozwolić im chodź na chwilę zapomnieć o chorobie.

Z całego serca dziękujemy rodzicom, uczniom, nauczycielom, pracownikom oraz wolontariuszom naszej szkoły za czynny udział w zbiórce. Ogromne podziękowania należą się również uczniom: Michał Szuster, Oliwier Okoń, Jakub Kędzierski j Maciej Żochowski z Dziennego Ośrodka Rewalidacyjno- Wychowawczego przy MSPDION, którzy wraz ze swoimi Rodzicami przy wsparciu nauczycielki p.Eweliny Matogi postanowili wesprzeć naszą akcję.

Jak wielkie trzeba mieć ❤️, żeby mimo przeciwności losu i zmagań z niepełnosprawnościami swoich dzieci są ludzie którzy chcą pomagać innym🥰

Z całego serca dziękujemy Szkolne Koło Wolontariatu