W czwartek uczniowie klasy I c oraz III a wybrali si臋 do Rak艂owic na warsztaty stolarskie "Ma艂e korniki" po艂膮czone z ogniskiem. Uczniowie mieli okazj臋 zapozna膰 si臋 bli偶ej z prac膮 stolarza, zobaczy膰 jak wygl膮da zak艂ad stolarski, narz臋dzia, materia艂y drewnopodobne oraz pozna膰 r贸偶ne techniki obr贸bki drewna馃馃馃. Uczniowie podczas tw贸rczych warsztat贸w pracy z drewnem w stolarni wykonali pi臋kne serca 鉂わ笍dla swoich mam z okazji ich 艣wi臋ta 馃懇鈥嶐煈р嶐煈馃挆. Dzieci podczas zaj臋膰 usprawnia艂y czynno艣ci manualne, kszta艂towa艂y cierpliwo艣膰, wytrwa艂o艣膰 i poczucie odpowiedzialno艣ci, a przede wszystkim rozwijali wyobra藕ni臋 przez mo偶liwo艣膰 tworzenia i wykorzystania w艂asnej pracy. Wspania艂ym do艣wiadczeniem dla uczni贸w by艂a nauka wbijania gwo藕dzi, pos艂ugiwanie si臋 papierem 艣ciernym oraz r臋czn膮 wiertark膮. Po udanych warsztatach uczniowie sp臋dzili mi艂o czas na zabawach na 艣wie偶ym powietrzu oraz podczas pieczenia kie艂basek. To by艂 udany dzie艅 i 艣wietna zabawa dla dzieci. Dzi臋kujemy pani Ani za ciekaw膮 i praktyczn膮 lekcj臋 馃鉂わ笍馃