W piątek w tematycznym parku rozrywki w Mandorii bawiło się 50 osób 👧🏻👦🏼
Wycieczka szkolna to zawsze niezapomniane przygody i doskonała okazja do zabawy i integracji z kolegami i koleżankami 😊
Nasza szkolna wycieczka do parku rozrywki 🎠🎡🎢 była pełna emocji i niezwykłych przeżyć. Już od samego rana czuliśmy ekscytację i niecierpliwość, nie mogąc doczekać się chwil spędzonych na karuzelach, roller coasterach i innych atrakcjach 🎠🎡🎢💈🎪🎭.
Niektórzy z nas odważyli się na przejażdżkę na najstraszniejszych roller coasterach, gdzie adrenalina sięgała zenitu. Inni woląc coś bardziej spokojnego, wybierali karuzele, które obracały się wesoło i dawały nam możliwość podziwiania pięknych widoków z góry😊😊😊.
Nie tylko atrakcje były dla nas ważne, ale także atmosfera w parku. Widząc uśmiechy na twarzach wszystkich uczestników wycieczki, czuliśmy się jak jedna wielka, zgrana ekipa. Wspólne śmiechy, strachy i radości sprawiały, że ta wycieczka była nie tylko zabawą, ale rownież świetną okazją do poznania się.