ORGANIZACJA USŁUG

Program wycieczki:

1 dzień:                - wyjazd o godzinie 11.00 z Milicza

- nocny przejazd przez Czechy, Austrię, Słowenię i Chorwację

2 dzień:                    - w godzinach przedpołudniowych przyjazd do miasteczka Dobra Voda - położonego nad samym Adriatykiem

- zakwaterowanie w pensjonacie

- czas wolny

3 dzień:                - śniadanie

- wyjazd do miasta Bar (zwiedzanie Stary Bar: Stara oliwka, Starówka, zabytkowa twierdza)

- przejazd do Ulcinj (starożytna twierdza z rynkiem niewolników, Starówka)

- czas wolny

4 dzień:                - śniadanie

- wyjazd do Kotoru (miasto portowe w południowo-zachodniej części Czarnogóry, wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO) – zwiedzanie m.in. murów miasta liczących ok. 4,5 km łączące się z twierdzą św. Jana, cerkiew Matki Boskiej od Zdrowia, pierwotna katedra romańska św. Tryfona patrona miasta, wieża zegarowa z XVI wieku, pałace

- przejazd do Budvy - zwiedzanie miasta (stare miasto znajdujące się na cyplu otaczają mury obronne (średniowieczna forteca z wieżami, murami i bramami)

5 dzień:                - śniadanie

- wyjazd nad Jezioro Szkoderskie – rejs statkiem - „Fishpiknik”

6 dzień:                - śniadanie,

- wyjazd do Albanii do największego miasta północnej części kraju – Szkodra – zwiedzanie miasta (największa katedra katolicka na Bałkanach, największy meczet w Albanii, centrum miasta)

7 dzień:                - śniadanie

- wyjazd na „Wielką Plażę” koło Ulcinj (plaża o długości 13 km jest szeroka i pokryta drobnym wulkanicznym piaskiem, możliwość wypoczynku, pogrania w siatkówkę czy piłkę nożną na plaży)

8 dzień:                - śniadanie

- wykwaterowanie z hotelu około godziny 11.00, wyjazd do Polski

- obiad w formie lunch pakietu na drogę

9 dzień:                - przyjazd do Polski w godzinach przedpołudniowych

Program wycieczki  uzależniony jest od rodzaju grupy. Może zostać zmieniony z przyczyn niezależnych od biura (tj. chwilowe zamknięcie zabytku z powodu renowacji lub święta).

Cena: 1100,-zł

Cena wycieczki obejmuje:

• przejazd autokarem luksusowym (klimatyzacja, WC, bar, video)
  • obsługę przewodnika zgodnie z programem zwiedzania
  • 6 noclegów, zakwaterowanie w pensjonacie (pokoje 3,4, 5 osobowe z łazienką, WC, klimatyzacją, telewizorem, zapleczem kuchennym)
  • 6 śniadań, 6 obiadokolacji i obiad w formie lunch pakietu
  • ubezpieczenie NW i KL

Na wstępy należy przewidzieć około 40 €.

Nasza firma to fachowa obsługa z wieloletnim doświadczeniem.

Zaufaj nam!