Eryka nie mogła się doczekać, aż zacznie się nowy rok szkolny i po raz pierwszy pójdzie do szkoły.  Od początku wakacji układała w piórniku kolorowe kredki i szykowała zeszyty. Niestety, życie napisało jej inny plan. Gdy jej rówieśnicy mieli pasowanie na pierwszoklasistów, ona była już po pierwszej chemii. Walczyła z wymiotami i silnym bólem głowy w zamkniętej szpitalnej sali. Eryka ma 8 lat jest uczennicą naszej szkoły

Eryka ma 8 lat i głowę pełną marzeń. Do tego jest jak żywe srebro- zawsze uśmiechnięta i pogodna, a swoim optymizmem i radością zaraża wszystkich dookoła. Jednak od połowy wakacji uśmiech coraz rzadziej gościł na jej twarzy. To wtedy zaczęły się u dziewczynki niespodziewane wymioty i bóle głowy. 23 sierpnia 2021 wykonano u dziewczynki tomografię komputerową i rezonans. Dzień później trafiła do szpitala w Warszawie w Centrum Zdrowia Dziecka z diagnozą. Okazało się, że ta mała bezbronna dziewczynka ma guza mózgu.

Koszty leczenia Eryki i dojazdy do Warszawy do Centrum Zdrowia Dziecka są kolosalnie duże, dlatego szkolny wolontariat, dyrekcja naszej szkoły oraz rodzice dziewczynki zwracają się z ogromną prośbą o pomoc każda złotówka w tej sytuacji jest na wagę złota. Dla Nas to niewiele, a Eryce może uratować życie.

Nikt z Nas nie wie co przyniesie przyszłość, gdyż życie pisze różne scenariusze.

Pomóżmy tej małej bezbronnej dziewczynce!!!