W dniu 13 lutego w Cieszkowie odbył się Finał Powiatowy w Minikoszykówce Chłopców ( Igrzyska Dzieci ). W zawodach brały udział drużyny które zwyciężyły w zawodach gminnych tj.: SP Cieszków, SP Bukowice oraz SP 1 Milicz. Grano systemem „ każdy z każdym”. Nasza drużyna rozegrała bardzo dobre zawody, pewnie pokonała swoich przeciwników i zdobyła tytuł Mistrza Powiatu. Wszystkim drużynom dziękujemy za sportową walkę, emocje i grę "fair play". Dzięki zwycięstwu w turnieju nasza szkoła wystąpi w Finale Strefy Wrocławskiej, który odbędzie się w marcu.

GRATULACJE !!! 🥇🥇🥇🏆

Wyniki meczy:

SP Cieszków – SP Bukowice 10 : 8

SP 1 Milicz – SP Cieszków 12 : 0

SP 1 Milicz – SP Bukowice 22 : 6

Klasyfikacja końcowa :

1 – SP 1 Milicz

2 – SP Cieszków

3 – SP Bukowice

Skład SP 1 Milicz: Szymon Zieleziński (c), Maciej Poślednik, Serafin Klauza, Miłosz Stellmach, Adam Walniczek, Adrian Greśko, Jakub Jaworski, Fabian Mądry, Julian Niestrawski, Nikolas Greśko, Franciszek Staszkiewicz, Eryk Hencki.

Trenerem zespołu był Iwo Kwaczewski.👏👏👏