UWAGA ÓSMOKLASIŚCI!

9 lipca 2021 r. ( piątek) w godz.9:00-13:00 w sekretariacie szkoły będą wydawane uczniom bądź rodzicom zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Krystyna Piosik

Wakacje już trwają, jednak nasi uczniowie nie próżnują!
Michalina Kamińska, Hubert Dąbrowski i Alex Klasiński postanowili pomóc zwierzętom 🦮🐕🐶🐈🐕‍🦺🐩🐱 i zorganizowali zbiórkę!

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

ROK SZKOLNY 2020/2021

DATA GODZINA i SALA PRZEDMIOT SKŁAD KOMISJI

godz. 9:00 sala 109 j. polski

przew. A. Florkowska-Sip, A. Kołodziejczyk- Ozga,

E. Herl

godz. 9:00 sala 4 chemia

przew. K. Piosik,

R. Korzeniowska,

R. Grudkowska-Antkowiak

godz. 10:00 sala 101 geografia

przew. R. Korzeniowska,

K. Chołodecka,

M. Dzielicka

godz. 10:00 sala 6 język angielski

przew. K. Piosik ,

I. Mocydlarz,

E. Stachowiak-Szyszka

Emocje związane z zakończeniem Roku Szkolnego 2020/2021 powoli opadają 😊
Przypomnijmy sobie raz jeszcze te chwile 😊
"Przez Trudy do Gwiazd, przez Wi-Fi do wiedz" to hasło, które było motywem przewodnim kończącego się roku szkolnego.

W środę, 23 czerwca klasy I a, I b oraz III c odbyły ostatnią w tym roku szkolnym wycieczkę edukacyjną do M. Sznajder Gospodarstwa Rolnego Kiszone Warzywa z Doliny Baryczy, w celu poznania procesu kiszenia warzyw oraz samodzielnego kiszenia rzodkiewki z dodatkiem kalafiora i wykonania surówki z kiszonych i świeżych warzyw.

Rozpoczął się letni wypoczynek !Skończył się rok szkolny 2020/2021.

Dnia 24 czerwca klasa II a wybrała się do wspaniałego Parku Edukacyjno -Rozrywkowego położonego w urokliwym zakątku Wielkopolski – na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego. Celem wycieczki było przede wszystkim wzbogacenie wiedzy o przyrodzie i świecie, kultywowanie zdrowego stylu życia, nabywanie wiedzy na temat niektórych gatunków papug oraz niesamowita zabawa !!!