Dnia 24 czerwca klasa II a wybrała się do wspaniałego Parku Edukacyjno -Rozrywkowego położonego w urokliwym zakątku Wielkopolski – na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego. Celem wycieczki było przede wszystkim wzbogacenie wiedzy o przyrodzie i świecie, kultywowanie zdrowego stylu życia, nabywanie wiedzy na temat niektórych gatunków papug oraz niesamowita zabawa !!!

DELI PARK to niewątpliwie miejsce idealnego aktywnego relaksu na świeżym powietrzu ,wśród zieleni i kolorowych kwiatów! To kreatywne uzupełnienie zajęć szkolnych! Zajęcia zapewniły bliskość z przyrodą oraz poznanie fauny i flory. Uczniowie korzystali z wielu wspaniałych atrakcji, takich jak: oglądanie makiet prehistorycznych zwierząt, gigantycznych owadów, miniatur budowli z całego świata, z pobytu w Mini Zoo. Uczniowie przeszli przez pierwszą w Polsce Podniebną Eko-Wioskę. Dzieci korzystały z zabaw na interaktywnym placu zabaw, placu zabaw w kształcie krokodyla, spędzali czas, bawiąc się do woli na zamkach dmuchanych oraz w parku linowym.