Emocje związane z zakończeniem Roku Szkolnego 2020/2021 powoli opadają 😊
Przypomnijmy sobie raz jeszcze te chwile 😊
"Przez Trudy do Gwiazd, przez Wi-Fi do wiedz" to hasło, które było motywem przewodnim kończącego się roku szkolnego.
O godzinie 9:00 rozpoczął się apel klas 1-3, w którym uczestniczyli uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście: kierownik wydziału oświaty pani Aleksandra Wencek, przewodniczący rady rodziców pan Marek Orman, członkowie rady rodziców pan Robert Hutniak, Hubert Czerwiński, Piotr Iwanicki oraz pani Lidia Sofińska, którym pani dyrektor Krystyna Piosik podziękowała za owocną współpracę.
uczniowie klas 3 odebrali nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Wyróżniono również uczniów ze 100% frekwencją.
Rozdano też dodatkowe nagrody: tytuł "Najlepszego Lektora"🎙️ otrzymał Filip Szymczak, Oscara w kategorii najlepszy aktor odebrał Hubert Dąbrowski🎥, a tytuł "Osobowości Roku klas 1-3" powędrował w ręce Alexa Kasińskiego.
Były również specjalne podziękowania dla uczniów za akcję "Żaba" 🐸 oraz za pracę w szkolnym kole teatralnym🎥🎞️📽️🎬
Podczas trwania apelu podziwiać mogliśmy barwne występy przygotowane przez uczniów klas 3. Były śpiewy, recytacje, układy taneczne oraz dostojny polonez.💃🕺
Punktualnie o godzinie 11:00 rozpoczął się apel klas 4-8. Podczas, którego wielu uczniów zostało nagrodzonych!
Najwyższe średnie w szkole zdobyli Hanna Cieplik 5,93, która otrzymała nagrodę burmistrza oraz Mateusz Podkowicz średnia ocen 5,92, który otrzymał nagrodę dyrektora. Świadectwa z biało czerwonym paskiem odebrało 77 uczniów, w tym 54 uczniów otrzymało nagrody książkowe📖 za średnią ocen powyżej 5,0.
Wyróżniono także 10 osób za 100% frekwencja w całym roku szkolnym.
Tytuł "Drużyny Roku" za szczególne osiągnięcia w sporcie otrzymała drużyna siatkarek🏐 w składzie Michalina Kamińska, Maja Tymoczko i Oliwia Frik.
W drugiej części apelu pożegnaliśmy uczniów klas 8.
Nagrody za średnią co najmniej 4, 75 i bardzo dobre zachowanie otrzymało 10 osób, a ich rodzice odebrali listy gratulacyjne.
Aboslwentem Roku "Primus Inter Pares" został Konrad Żurek, którego osiągnięcia są imponujące między innymi jest drugim finalistom XIII edycji Regionalnego Konkursu Chemicznego "Młody Chemik Eksperymentuje"👨‍🔬👨‍🔬👨‍🔬
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy 👏👏👏i życzymy słonecznych wakacji.😊☀️☀️☀️