Święta Wielkanocne tuż, tuż... I choć ciepła, świąteczna atmosfera rodzi się w sercach, czasem potrzebna jest iskra, która rozpali płomień życzliwości. Otworzmy zatem nasze wielkie serca i rozpalmy ten płomień przyłączając się do zbiórki upominków organizowanej przez panią Joannę Tymoczko mamę dwojga uczniów naszej szkoły.

Zbieramy tylko i wyłącznie NOWE rzeczy kredki świecowe, ołówkowe, bloki rysunkowe, kolorowanki, wycinanki, quizy, długopisy, ołówki, pisaki, chusteczki nawilżające, ręczniki papierowe, papier toaletowy, folie aluminiowe, gry planszowe i puzzle 🤗 🤗. Zebrane artykuły zostaną przekazane dzieciom z Przylądka Nadzieji we Wrocławiu. Zachęcamy do czynnego udziału w zbiórce uczniów naszej szkoły, a także nauczycieli i pracowników. Zebrane upominki prosimy dostarczać do sali 307 pani M. Różańskiej lub do sali 305 pani A. Bożek. Z góry dziękujemy za pomoc i wsparcie dla nas to tak nie wiele, a dla innych to jak wygrana na loterii. Zbiórka trwa do 21 marca. Pamiętajmy!!! Warto pomagać, a tym bardziej w tak wyjątkowym okresie jakim są święta. Szkolny wolontariat.