Zachęcamy uczniów klas 1-3 i 4-8 do udziału w Powiatowym konkursie na „Najpiękniejszy różaniec”. Tematem konkursu jest wykonie różańca dowolna techniką, przy wykorzystaniu najróżniejszych materiałów (np.: korki, makaron, włóczki, chrupki, rodzynki, muszelki, filc, fasolki, koraliki oraz wiele innych) i pomysłów na wykonanie różańca. Liczymy na pomysłowość i oryginalność. Każdy różaniec powinien być zaopatrzony w metryczkę z imieniem i nazwiskiem ucznia, klasą i nazwą szkoły. Różańce proszę przynosić do katechetów do 26.10.2023. Wtedy też zostaną wybrane trzy najlepsze prace, które będą przekazane do etapu powiatowego.

Etap Powiatowy zostanie rozstrzygnięty 30.10.2023. w naszej szkole.

Etapem Powiatowym dla klas I-III będzie wybranie najlepszej pracy ze wszystkich zgłoszonych szkolnych laureatów.

Etapem powiatowym dla klas IV-VIII będzie test wiedzy o historii różańca oraz wybranie najlepszej pracy ze wszystkich zgłoszonych szkolnych laureatów.