W naszej szkole odbył się wyjątkowy konkurs poświęcony pingwinom – fascynującym mieszkańcom zimnych rejonów świata. Uczniowie mieli okazję wykazać się wiedzą, w quizie wiedzy o życiu pingwinów, ich zwyczajach oraz środowisku naturalnym. Nie zabrakło ciekawostek – wielu uczniów zaskoczyło jury informacjami o tym, jak pingwiny radzą sobie w ekstremalnych warunkach Antarktydy. Konkurs był nie tylko świetną zabawą, ale także okazją do poszerzenia wiedzy przyrodniczej i rozwijania pasji. Wszyscy uczestnicy zasłużyli na ogromne brawa, a Miłosz Stellmach oraz Antonii Horodecki zajęli ex aequo 1 miejsc, zwycięzcy otrzymali słodkie niespodzianki.

Szanowni Państwo,

Jesteśmy grupą młodzieży z Liceum Sióstr Urszulanek we Wrocławiu. W tym roku realizujemy projekt "Uskrzydleni młodością", ponieważ chcemy promować poezję oraz historię Pokolenia Kolumbów, a także wartości, którymi kierowali się jego przedstawiciele.

W załączniku przesyłamy plakat, regulamin oraz kartę zgłoszeniową do organizowanego przez nas  konkursu recytatorskiego "Uskrzydleni", który odbędzie się 24 lutego br. o godzinie 10.00 w Liceum Ogólnokształcącym Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu. Ma on na celu promowanie twórczości Pokolenia Kolumbów. Wszystkie informacje możecie Państwo znaleźć także na naszych mediach społecznościowych. W razie pytań proszę kontaktować się z nami drogą mailową.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17.02 na podany adres mailowy - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!

Z wyrazami szacunku, Grupa "Uskrzydleni młodością"

REGULAMN

KARTA ZGŁOSZENIA

Z wielką radością i dumą informujemy, że w Powiatowym Konkursie Literackim "O zlote pióro" Julia Gil zdobyła III miejsce, a Nina Misiak otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!

Za nami pełen energii i rywalizacji turniej koszykówki 3x3, w którym uczniowie dali z siebie wszystko 

💪🔥

Gratulujemy wszystkim drużynom za zaangażowanie, sportową postawę i świetną atmosferę!

🥇 I miejsce – SP 1 w Miliczu 🏆

Ogromne brawa dla zwycięzców turnieju!

👥 Skład zwycięskiej drużyny:

• Kapitan: Szymon Zialeziński

• Maciej Poślednik

• Serafin Klauza

• Oleksandr Mandryk

• Trener: Iwo Kwaczewski

👏 Pozostałe miejsca:

II miejsce - SP Sułów ( pierwszy zespół)

III miejsce - SP 2 Milicz

🔹 IV miejsce – SP Cieszków

🔹 V miejsce – SP Bukowice

🔹 VI miejsce – SP Sułów (drugi zespół)

🔹 VII miejsce – SP 1 Milicz (drugi zespół)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, trenerom oraz kibicom za wspólnie spędzony czas i sportowe emocje ⛹️‍♂️🙌

Do zobaczenia na kolejnych zawodach! 💙

Podkategorie