Harmonogram godzin dostępności nauczycieli
HARMONOGRAM GODZIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
- Szczegóły
- Kategoria: Dostępność
HARMONOGRAM GODZIN DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ
NR 1 DLA UCZNIÓW I RODZICÓW W II semestrze
L.p. | Nazwisko i imię | Dzień tygodnia |
Godzina ( od - do) |
Miejsce ( gabinet) |
1. | Andruszczyszyn-Kolenda Anna | poniedziałek | 13:30-14:30 | 2 |
2. | Batora Beata | środa | 14:40-15:40 | 303/pokój nauczycielski |
3. | Chołodecka Katarzyna | wtorek | 7.00-8.00 | 101/pokój nauczycielski |
4. | Defratyka Patryk | wtorek | 13.30-14.30 | Hala/pokój nauczycielski |
5. | Dzielicka Magdalena | środa | 14.25-15.25 | 101/pokój nauczycielski |
6. | Filipiak Łukasz | poniedziałek | 13.30-14.30 | Pokój nauczycielski |
7. | Gębala Aneta | środa | 13.30-14.30 | 1 |
8. | Grudkowska-Antkowiak Renata | czwartek | 14.25-15.25 | 5 |
9. | Jarczewska Beata | wtorek | 14.25-15.25 | 202 |
10. | Józefiak Katarzyna | środa | 13.30-14.30 | biblioteka |
11. | Kapucińska Danuta | Środa | 14.00-15.00 | 105 |
12. | Kazimirska Anna | środa | 14.25-15.25 | 203 |
13. | Kołodziejczyk-Ozga Agnieszka | czwartek | 14.00-15.00 | 109 |
14. | Korzeniowska Renata | środa | 14.00-15.00 | 107 |
15. | Kosakowska Olimpia | wtorek | 13.30-14.30 | 03 |
16. | Kucharska-Rejman Filomena | środa | 14.30-15.30 | 301 |
17. | Kupis Marta | poniedziałek | 13.30-14.30 | 306 |
18. | Kwaczewski Iwo | środa | 13.30-14.30 | hala |
19. | Laskowska-Janoś Emilia | piątek | 12.40-13.40 | 307 |
20. | Loret-Wiernasz Natalia | środa | 13.40-14.40 | biblioteka |
21. | Łuczak Aleksandra | poniedziałek | 12.35-13.35 | 203 |
22. | Maciejewska Małgorzata | Poniedziałek/co drugi tydzień | 14.25-15.25 | 204 |
23. | Miśkiewicz Michał | poniedziałek | 14.20-15.20 | Pokój nauczycielski |
24. | Nowakowski Tomasz | wtorek | 14.30-15.30 | 202 |
25. | Pachurka Joanna | środa | 11.45-12.45 | 305 |
26. | Pietrzak Agnieszka | środa | 15.00-16.00 | 01 |
27. | Potocka Katarzyna-pedagog | 102 | ||
28. | Potocka Katarzyna | czwartek | 11.30-12.30 | 302 |
29. | Romanów-Kaczmarek Agnieszka | poniedziałek | 13.40-14.40 | 6 |
30. | Różańska Martyna | wtorek | 14.30-15.30 | 01 |
31 | Sip Ewa | wtorek | 12.45-13.45 | 205 |
32. | Stachowiak-Szyszka Edyta | środa | 14.00-15.00 | 103 |
33. | Szponik Małgorzata | czwartek | 12.45-13.45 | Pokój nauczycielski |
34. | Szumna Kornelia | środa | 14.30-15.30 | 102 |
35. | Tokar Judyta | środa | 14.30-15.30 | 104 |
37. | Urbański Paweł | środa | 13.40-14.40 | hala |
38. | Wojtera Anna | środa | 13.40-14.40 | 2/Pokój nauczycielski |
39. | Vogt Katarzyna | wtorek | 13.30-14.30 | 201 |
40. | Zakrzacka Katarzyna | czwartek | 12.45-13.45 | 206 |