Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie!

Drodzy uczniowie!

Z ogromną radością powitamy naszych uczniów w progach naszej szkoły w dniu 1 września 2020 r. Bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu z naszymi wychowankami oraz Państwem!

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju, sprawia, że wszyscy jesteśmy obowiązani przestrzegać zasady higieny i procedury ograniczające ryzyko zarażenia się koronawirusem.

SZANOWNI  PAŃSTWO RODZICE !( Rodzice uczniów klas I)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne  Rodziców uczniów klas I związane z rozpoczęciem nauki przez Państwa dzieci w naszej szkole- Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu, które odbędzie się w poniedziałek 31.08.2020 o godz. 17:00 na korytarzu - III piętro.
Na spotkanie zapraszamy 1 rodzica (bez dzieci).

Rekomendujemy posiadanie maseczek.

Prosimy również  o zabranie przyboru do pisania.

Krystyna Piosik

Wychowawcy klas I