Uczniowie z klasy II a dnia 9 czerwca zaprosili swoich rodziców z okazji Dnia Mamy i Taty na spotkanie w plenerze oraz ognisko . Uczniowie uczcili święta swoich kochanych rodziców, spędzając z nimi czas na wspólnych zabawach . Dzieci przygotowały krótki występ oraz podarowały własnoręcznie wykonane upominki -obraz,który przedstawiał kompozycję kwiatów wykonanych m.in. z wytłaczanek po jajkach,grę "Kółko,krzyżyk ",wykorzystując wycięty plaster z drewna,dratwę oraz kamyki,oraz krótką charakterystykę swoich Najdroższych Rodziców !

Dzieci włożyły w wykonanie prac ogrom wysiłku, a przede wszystkim swojego serca ❤️❤️❤️ ! Rodzicom dziękuję za liczną obecność, za zaangażowanie w życie klasy, za przygotowanie poczęstunku, za wspólne zabawy, za wsparcie w organizację spotkania ☺️.Jestem bardzo wdzięczna za każdą okazaną pomoc .

 

Wychowawca klasy :Kupis Marta