11 grudnia był dniem szczególnym dla trzecioklasistów, którzy wraz z wychowawczyniami wybrali się do Centrum Rozrywki  Loopy's World we  Wrocławiu. W tym roku Mikołaj zainwestował w aktywność ruchową naszych dzieci, bo to nie tylko okazja do wspólnej zabawy, ale i sposób na zachowanie zdrowia fizycznego i psychicznego. Wielkie paczki słodyczy  „zamienił” w ogromną konstrukcję różnych przejść, labiryntów, wspinaczek, zjeżdżalni, trampolin, pochylni i równoważni, mostków, armatek i wulkanów,  basenów z piłkami,  toru dla mini gokartów,  gier i wiele innych atrakcji. Oczywiście odbyło się też spotkanie z Mikołajem w jego domku, podczas którego  dzieci otrzymały małe co nieco. Bo słodycze wcale nie muszą całkowicie zniknąć z diety  ucznia, wszystko jednak w ramach zdrowego rozsądku. Mikołajkowy wyjazd na pewno można zaliczyć do bardzo udanych ze względu na dwie i pól godziny radosnej, pełnej atrakcji zabawy.