Piosenką „We are the champions” zespołu Queen rozpoczęliśmy 15 czerwca apel podsumowujący drugi semestr. Uczniowie zostali nagrodzeni przez Panią Dyrektor Renatę Korzeniowską oraz liderów przedmiotowych za sukcesy w konkursach polonistycznych, matematycznych, przyrodniczych, historycznych, obcojęzycznych, plastycznych, sportowych i religijnych. Rozdano również wyróżnienia za udział w różnych działaniach np. Akcji Żaba czy szkolnym wolontariacie. Apel uświetnił występ chóru pod przewodnictwem Pani Filomeny Kucharskiej-Rejman, piosenka „Wakacje” w wykonaniu klasy 2c pod opieką Pani Marty Kupis, pantomima pod tytułem „Bal w ogrodzie” przygotowana przez klasę 1c wraz z wychowawczynią Panią Katarzyną Zakrzacką oraz wiersz „Mój Patron” w wykonaniu Hanny Widachy. Apel poprowadzili Wiktoria Szymczyk i Fabian Mądry. Naszym największym „championem”, jak stwierdziła Pani Małgorzata Maciejewska, dumą szkoły okazał się Mateusz Podkowicz, uczeń klasy 8a, który odniósł najwiecej sukcesów w konkursach szkolnych i powiatowych. Mateuszowi i wszystkim nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy!