6 czerwca wolontariusze z naszej szkoły w ramach podziękowań za całoroczne działania na rzecz podopiecznych Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci, wzięli udział w festynie podsumowującym akcje „Pola nadziei” Start imprezy rozpoczął „Żółty marsz życia” ulicami Wrocławia, który zaprowadził nas do Hali Stulecia, tam w sąsiedztwie przepięknej fontanny i pergoli czekało na nas mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Podczas festynu wyłoniono i nagrodzono laureatów konkursu pt. "Żółty żonkil symbolem życia" w którym wyróżniona została uczennica naszej szkoły - Maja Węgrzyn z klasy 2b. Był to niezwykły czas, wolontariusze z różnych szkół mieli okazje poznać się i pobawić we wspólnym gronie, które łączy jedno - chęć niesienia pomocy oraz wspólne działania na rzecz małych pacjentów fundacji.