W dniu 22 maja w naszej szkole odbyła się prelekcja przeprowadzona przez p. Balbinę Bujak z Fundacji Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci. Głównym celem bylo szerzenie idei wolontariatu wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcenie uczniów do bezinteresownej pomocy na rzecz innych. Podczas prelekcji uczniowie również mieli okazję zapoznać się z akcjami i pracą fundacji, a także podopiecznych będących pod opieką fundacji na rzecz, której prowadzimy w naszej szkole Pola Nadziei. Pani Balbina podziękowała uczniom za zaangażowanie i zachęcała do dalszej współpracy na rzecz fundacji i chorych dzieci, a w ramach podziękowań zaprosiła naszych szkolnych wolontariuszy na Festyn Nakrętkowy , pełen atrakcji, który odbędzie się 6 czerwca 2023r. PAMIĘTAJMY, WARTO POMAGAĆ!