30 maja w naszej szkole odbył się powiatowy konkurs recytatorski "Zwierzaki małe, duże...wszystkie".

Konkurs recytatorski miał na celu rozwijanie zainteresowań i wrażliwości dzieci, doskonalenie wyrazistej mowy, prawidłowego interpretowania utworu, rozwijanie pamięci, zasobu słownictwa, kształcenie odwagi i śmiałości.

Było nam niezmiernie miło gościć uczniów z:

🔹 SP w Pakosławsku

🔹SP w Krośnicach

🔹SP w Dunkowej

🔹SP w Nowym Zamku

🔹SP nr 2 w Miliczu

🔹SP nr 1 im. M. Kopernika w Miliczu.

Uczniowie prezentowali bardzo wysoki poziom i jury w składzie: Aneta Florkowska-Sip, Anna Szymanowska- Szymańska z Biblioteka Publiczna Milicz Milicz, Natalia Loret- Wiernasz oraz Katarzyna Zakrzacka miało bardzo trudne zadanie wyłonienia najlepszych wśród najlepszych.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce Julia Hasiak SP w Nowym Zamku

II miejsce Tomasz Szopiak SP nr 1 im. M. Kopernika w Miliczu

III miejsce Hanna Małecka SP nr 2 w Miliczu.

Wyróżnienia otrzymały uczennice:

Antonina Walniczek SP nr 2 w Miliczu,

Joanna Karpińska SP w Pakosławsku

Nagrody dla wszystkich uczestników konkursu wręczyła

Pani Aleksandra Wencek kierownik Wydziału Oświaty, Promocji i Spraw Społecznych.

Fundatorami konkursu była Gmina Milicz w powiecie milickim , Bank Spółdzielczy w Miliczu oraz Rada Rodziców naszej szkoły.

Serdecznie gratulujemy!