Wszystko co dobre szybko się kończy, nasza polsko-gruzińska wymiana dobiegła końca. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy gościć naszych przyjaciół w sercu Doliny Baryczy.

Wspólnie podróżowaliśmy po naszym pięknym regionie i kraju.😊😊😊

Środa stała pod znakiem poznawania Milicza, naszej szkoły, była także wizyta u Burmistrza Gminy Milicz pana Piotra i relaks po podróży na pływalni „Milicka Fala„ 🏊🏼🏊🏼🏊🏼

W czwartek wybraliśmy się do Wrocławia gdzie zwiedziliśmy zoo, ogród japoński, zjedliśmy obiad na statku Wratislavia i popłynęliśmy w rejs🛳🛳🛳. Znaleźliśmy także czas, żeby pospacerować po pięknym, wrocławskim Rynku😊

Piątek to podróż do Zatoru i zabawa w najlepszym w Europie parku rozrywki Energylandia 🎢🎡🎠

W sobotę zabraliśmy naszych gości na kajaki🛶🚣🏼🛶🚣🏼, podczas których wspólnie podziwialiśmy walory przyrodnicze Baryczy. Na końcu trasy kajakowej czekała na nas nagroda w postaci pikniku przygotowanego przez rodziców.

Niedzielę spędziliśmy w stolicy naszego kraju w Warszawie, zwiedziliśmy Centrum Kopernika i planetarium. Byliśmy na tarasie widokowym Pałacu Kultury oraz na Starym Mieście.

W poniedziałek wybraliśmy się bryczkami na stawy milickie .😊😊😊 Było pięknie, słonecznie i bardzo przyjemnie😊. Niestety przyszedł też czas na pożegnanie, uroczysta kolacja w Lawendowym Zakątku zamknęła tegoroczną wymianę.

Już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań ❤❤❤

Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy gościć uczniów i nauczycieli ze szkoły w Chakvi w naszym mieście.

Dziękujemy:

️Gminie Milicz,