W dniu 27 kwietnia na Stadionie Lekkoatletycznym w Miliczu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w „Czwórboju Lekkoatletycznym” ( „Igrzyska Dzieci” ).  W zawodach brało udział 9 szkół: SP 1 Milicz, SP 2 Milicz, SP Sułów, SP Krośnice, SP Cieszków, SP Bukowice, SP Wróbliniec, KOM Milicz, SP Nowy Zamek. Uczniowie rywalizowali w 4 dyscyplinach lekkoatletycznych tj.: skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 60 m, bieg na 600m ( dziewczęta ), 1000m ( chłopcy ). Na wynik końcowy drużyny składała się suma punktów zdobytych przez 5 najlepszych zawodników w wyżej wymienionych konkurencjach. ( punkty przeliczane z tabel lekkoatletycznych ). Chłopcy z SP 1 zdobyli 538 pkt. i ostatecznie zajęli IV miejsce, natomiast dziewczęta z SP 1 zdobyły 714 pkt. i zajęły I miejsce – Mistrz Powiatu !!!. Dzięki zwycięstwu w zawodach nasze dziewczęta awansowały do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 18 maja w Oleśnicy.   GRATULACJE !!!

Skład SP 1:   Dziewczęta – Zuzanna Szewczyk, Maja Tymoczko, Natalia Chołodecka, Oliwia Kalinowska, Maja Ptak, Dominika Zaleska, Magdalena Moś, Wiktoria Polis, Marika Sierosławska.    Chłopcy – Kamil Hencki, Oliwier Konradowski, Gabriel Tymoczko, Maksym Symonenko, Kacper Kmieciak, Franciszek Szymczak.