Dzisiaj w naszej szkole odbył się Finał Powiatowy Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, którego współorganizatorem była Powiatowa Komenda Policji w Miliczu oraz SP1 w Miliczu.
Finał turnieju składał się z trzech części: testu sprawdzającego wiadomości dotyczące przepisów ruchu drogowego, przejechania na rowerze toru złożonego z 9 przeszkód oraz zadania polegającego na udzieleniu pierwszej pomocy uczestnikowi zdarzenia drogowego. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: grupa I – uczniowie klas V i VI oraz grupa II – uczniowie klas VII i VIII.
Uczniowie naszej szkoły w składzie: Maja Drygas, Maja Rogal, Kacper Kmieciak oraz Oliwer Konradowski zajęli II miejsce – reprezentowali grupę I. Natomiast Kacper Trojnar, Franciszek Kucharski oraz Wiktor Tułodziecki, reprezentujący grupę II zajęli w dzisiejszym turnieju III miejsce.
Wszystkim uczniom gratulujemy.