Szkoła Podstawowa nr 1

im. Mikołaja Kopernika w Miliczu

 

W dniu 8 maja 2018r. na orliku w Sułowie odbyły się Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach brały udział następujące szkoły: SP 1 Milicz, SP 2 Milicz, SP Sułów i SP Wróbliniec. Grano systemem „każdy z każdym” 2 x 10min.                                                                      

Wyniki meczy:

SP Wróbliniec – SP Sułów 0 : 3

SP 1 Milicz – SP 2 Milicz 1 : 4

SP Wróbliniec – SP 1 Milicz 1: 1

SP Sułów – SP 2 Milicz 0 : 1

SP Wróbliniec – SP 2 Milicz 1 : 2

SP Sułów – SP 1 Milicz 0 : 5

Ostateczna kolejność:

I miejsce – SP 2 Milicz

II miejsce - SP 1 Milicz

III miejsce - SP Sułów

IV miejsce – SP Wróbliniec

Skład SP 1 Milicz: Zielezińska Oliwia, Kantorczyk Klaudia, Ochędzan Małgorzata, Chojnacka Julita, Nóżka Weronika, Augustyniak Marta, Wesołowska Aleksandra, Radomska Kornelia, Pawlik Weronika.                                                                                                                       Opiekun: Danuta Żołdak