Szkoła Podstawowa nr 1

im. Mikołaja Kopernika w Miliczu

Puchar Mistrzów Świata w Piłce Siatkowej ponownie w Miliczu ! We wtorek 15 stycznia najmłodsi (klasa 2) i najstarsi (klasa sportowa 3E gimnazjum) adepci siatkówki w naszej szkole wybrali się do Ośrodka Kultury na prezentacje pucharu świata jaki zdobyła reprezentacja naszych siatkarzy we Włoszech i Bułgarii. Przedstawiciel Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej opowiedział nam krótką historie drogi na szczyt od 1974 roku przez rok 2014 aż do ostatnich mistrzostw w 2018 roku. Warto przypomnieć , że w składzie złotej drużyny był Miliczanin , absolwent naszego Gimnazjum, Damian Wojtaszek. Była to niewątpliwe ogromna motywacja do systematycznej i ciężkiej pracy na treningach  Fot. Łukasz Gościniak i Magdalena Wycisk

View the embedded image gallery online at:
http://sp1milicz.pl/index.php/wydarzenia#sigFreeIdb591cb5cc6

Dnia 15 stycznia odbyła się wspaniała wycieczka do Domu Drzewa w ramach projektu "Bezpieczny Dolnoślązak- Bezpiecznie w Dolinie Baryczy", w której brali udział wszyscy uczniowie klas pierwszych. Uczniowie mieli okazję wysłuchać pouczającej wypowiedzi Pana pracującego w Straży leśnej, następnie dzieci miały okazję zadawać pytania, na które dostały wyczerpujące odpowiedzi. Później pierwszoklasiści uczestniczyli w warsztatach, tworząc plakaty przedstawiające zachowania dozwolone oraz niedozwolone w lesie. Zaliczmy wyjazd do bardzo udanych i na pewno jeszcze tam wrócimy. Serdecznie dziękujemy Panom ze Straży leśnej oraz Paniom, które świetnie się zaopiekowały naszymi wspaniałymi uczniami ;)
 
 
 

View the embedded image gallery online at:
http://sp1milicz.pl/index.php/wydarzenia#sigFreeId4cfb7aa012

Pragniemy zaprosić Państwa na warsztaty dla rodziców prowadzone przez p.psycholog w ramach projektu SKOK. Termin: 16.01.środa godz. 17:30 sala konferencyjna 04. Tematyka: Jak wspierać dziecko w rozwoju- szkolenie rozwijające umiejętności wychowawcze.

                                                                           Zapraszają
                                                                        Dyrekcja szkoły
                                                     Prowadząca Marta Grzegorczyk, Monika Margol