Wyglada na to, że wszyscy uczniowie w naszej szkole byli grzeczni w tym roku, bo Mikołaj wraz ze swoimi świetnymi pomocnikami odwiedził wszystkie klasy obdarowując każdego słodkościami. Również w ten dzień Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami wychowania fizycznego zorganizował Mikołajkowy Turniej w Koszykówkę o Puchar Dyrektora Szkoły. Udział wzięło 6 klas. Rywalizacja i emocje z tym związane były bardzo duże, każda klasa stanęła na wysokości zadania, spisując się wyśmienicie. W role sędziego wcielił się pan Paweł Urbański a komentator sportowy to pani Danusia Żołdak, która relacjonowała każda minutę meczu. Na koniec pani dyrektor Renata Korzeniowska pogratulowała najlepszym i wręczyła puchary. A o to miejsca jakie zajęły poszczególne klasy: I - 6c, II -5b, III -6b, IV -5a, V -5c, 6a. Wszystkim dziękujemy za wspólna zabawę.