UWAGA!

Z powodu nieobecności nauczyciela: p. Moniki Piech dnia 24.01.2023r. (wtorek) zajęcia projektowe z jęz. angielskiego w ramach projektu: „Wsparcie edukacji w szkołach gminy Milicz” nie odbędą się. Termin odrobienia zajęć zostanie ustalony przez nauczyciela i uczestników.

Natomiast zajęcia z matematyki w ramach projektu: „Wsparcie edukacji w szkołach gminy Milicz” prowadzone przez p. Emilię Laskowską- Janoś- odrobione zostaną w najbliższy wtorek tj. 24.01.2023r. na 6 lekcji w gab. nr 307.

Ponadto zajęcia z języka angielskiego w ramach projektu: „Wsparcie edukacji w szkołach gminy Milicz” prowadzone przez p. Anną Wojterą- odrobione zostaną w najbliższą środę tj. 25.01.2023r. na 7 lekcji w gab. nr 6.

Asystent projektu

Aneta Florkowska- Sip