Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek UR zaprasza uczniów klas VI – VIII szkół podstawowych  województwa dolnośląskiego do udziału w VIII edycji Konkursu Przyrodniczego „Wpisani w Przyrodę" pod hasłem „W powietrzu lekko zawieszony".

Zakres tematyczny wszystkich 3 etapów: teoretycznych i doświadczalnego, obejmuje zagadnienia z fizyki, chemii, geografii i biologii, które dotyczą gazów, powietrza, atmosfery, zjawisk atmosferycznych, chemicznych i fizycznych zachodzących w powietrzu i innych gazach, ochrony przed zanieczyszczeniami powietrza.

Terminy:

• zgłoszenie szkoły do konkursu do 28 stycznia 2022 r.
  • etap II – test teoretyczny 21 lutego 2022 r. o godz. 9.00(LO Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu)
  • etap III finałowy -zadania praktyczne i doświadczalne - 1 marca 2022ro godz. 9.00 (LO Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu)

Regulamin konkursu i inne informacje znajdują się na stronie internetowej Organizatora https://www.urszulanki.edu.pl/ w zakładce Konkurs „Wpisani w Przyrodę"."

Katarzyna Niemiec

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego