Szkoła Podstawowa nr 1

im. Mikołaja Kopernika w Miliczu

  • 2019.jpg
  • 150721.jpg
  • 387884.jpg
  • 18057900_1354461951275918_5426587430439329007_n.jpg
  • 18058096_1354461944609252_3798690982858424436_n.jpg
  • 18156848_1354462047942575_7218699550326152952_n.jpg
  • 18157740_1354461954609251_5591189229331158939_n.jpg

 

Zajęcia dodatkowe –rozwijające I semestr  rok szkolny 2019/2020

N- prowadzący

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Krystyna Piosik

Laboratorium chemiczne- zajęcia rozwijające w klasach 7-8

poniedziałek

8 lekcja

gab. nr 4

L. Ryś/ M. Dzielicka

Obserwacje, mikroskopowanie, doświadczenia, warsztaty- zajęcia rozwijające z biologii w klasach  5

czwartek

7 l.

101

A.Ozga

chór

czwartek

7-8 l.

109

B. Nawrot

Programowanie-zajęcia rozwijające w kompetencje  ICT w kl. 7-8

środa

8 l.

304

D. Żołdak

Zajęcia sportowe- ogólnorozwojowe dla klas 2

piątek

6 l.

mała sala gim.

D. Żołdak

Zajęcia sportowe- ogólnorozwojowe dla klas 5,6

czwartek

8 l.

hala

D. Żołdak

Zajęcia sportowe- ogólnorozwojowe dla klas 1

środa

6l.

hala

K. Józefiak

Koło taneczne

piątek

5l.

czytelnia

K. Józefiak

Koło teatralne

wtorek

7l.

czytelnia

M. Nowak

szachy

wtorek-8-9 lekcja

14:30-16:05 ( 8-9l.)

5

B. Stefańska

Koło informatyczne dla klas 2

czwartek

5l.

202

I.Buchert

Koło informatyczne dla klas 1-3

poniedziałek

6l.

202

B. Magdzińska

Koło teatralne dla kl. 1-3

czwartek

6l.

306

M. Kupis

Zaj. rozwijające muzycznie i ruchowo dla klas 1

wtorek

5l.

205

K. Vogt

„Zrób to sam”- zaj. rozwijające plastyczno-techniczne  dla klas 1

środa

5l.

201

P. Urbański

J.Świrkowicz

Zajęcia na basenie w ramach  projektu „Umiem pływać”- kl. 2 i 3

Wtorek kl. 2

Środa- kl. 3

5-6l.

5-6l.

Pływalnia „Milicka Fala”

D. Żołdak

Piłka koszykowa- projekt SKS

Pon.

15:30-16:30

hala

D. Żołdak

Akademia Małego Siatkarza- projekt

Wtorek

13:30-14:30

hala

J. Świrkowicz

Piłka ręczna ( dziewczęta i chłopcy)

wtorek

14:30-16:00

hala

D. Żołdak

Piłka ręczna ( dziewczęta)- projekt SKS

środa

13:30-14:30

hala

P. Urbański

Piłka koszykowa (chłopcy)- projekt SKS

środa

13:30-14:30

hala

P. Urbański

Piłka koszykowa (chłopcy)- projekt SKS

czwartek

14:30-15:30

hala

D. Żołdak

Akademia Małego Siatkarza

piątek

12:45-13:30

hala

B. Magdzińska

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla uczniów kl. IIc

piątek

5l.

306

R. Antkowiak

Zajęcia dodatkowe z matematyki dla kl. 4-6

środa

6l., 7l

5

K. Chołodecka

Koło geograficzne/ zaj. dodatkowe

poniedziałek

8l.

101

A.Bożek

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla uczniów kl. IIb

środa

6l.

305

M. Stepańczak

Koło „Młodego Europejczyka”

poniedziałek

6l.

305

M. Różańska

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla uczniów kl. IIa

piątek

5l.

307

E. Laskowska- Janoś

Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne dla uczniów kl. IIa

poniedziałek

6l.

307

Ponadto odbywają się zajęcia z projektu „Szkoła na Podium” z matematyki, j. angielskiego, przyrody, laboratorium fizyczne, zaj. rozwijające z informatyki z programowaniem, terapia logopedyczna- informacje u nauczycieli lub p. wicedyrektor A. Florkowskiej- Sip.

Zajęcia wynikające z pomocy psychologiczno- pedagogicznej- zajęcia rewalidacyjne, terapia pedagogiczna, socjoterapia

 

N- prowadzący

Rodzaj zajęć

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

B. Jarczewska

Zajęcia socjoterapeutyczne

czwartek

15:40-17:40

Chatka Puchatka

B. Jarczewska

Terapia pedagogiczna kl. V

wtorek

7-8l.

5

A.Florkowska- Sip

Terapia pedagogiczna kl. 6

wtorek

6-7l.

101

N. Loret- Wiernasz

Terapia logopedyczna dla klas 1 (3 gr.)

wtorek (gr. 1)

czwartek ( gr. 2)

piątek  (gr. 3)

6l

5l.

5l.

czytelnia

N. Loret- Wiernasz

Terapia logopedyczna dla klas 2 ( 3 gr.)

poniedz.

wtorek

5, 6l

7l.

czytelnia

czytelnia

N. Loret- Wiernasz

Terapia logopedyczna dla klas 3

czwartek

6l.

czytelnia