Z powodu choroby nauczyciela p.Anny Andruszczyszyn zajęcia dodatkowe z języka angielskiego w ramach projektu SKOK dnia 16 II nie odbędą się.

Z powodu choroby nauczyciela p.Anny Andruszczyszyn zajęcia dodatkowe z języka angielskiego w ramach projektu SKOK dziś, czyli 09.02. nie odbędą się.

SKOK - Szkoły Kształcące Obsz@ry Kluczowe

W II semestrze odbędą się zajęcia z : chemii- prowadząca p. K. Piosik, z matematyki- 2 gr. – prowadzące p. G. Kulesza i p. R. Korzeniowska, z technik informacyjno- komunikacyjnych z elementami programowania- prowadząca p. B. Nawrot oraz kontynuacja zajęć z j. angielskiego- 3 grupy- prowadzące: p. A. Andruszczyszyn, p. M. Wozińska, p. E. Stachowiak- Szyszka.

Więcej informacji udzielają w/w nauczyciele – u nich również można się zapisać oraz p. wicedyrektor A. Florkowska- Sip

Uwaga uczniowie!

Zajęcia z fizyki w ramach projektu SKOK odbędą się dziś w godzinach 13:40 - 15:15

Z powodu choroby nauczyciela p.Anety Gębali zajęcia dodatkowe z matematyki w ramach projektu SKOK z dnia 08.01.2018r. (poniedziałek) nie odbędą się.

Z powodu choroby nauczyciela p.Anety Gębali zajęcia dodatkowe z matematyki w ramach projektu SKOK z dnia 11.12.2017r. (poniedziałek) nie odbędą się.