Szkoła Podstawowa nr 1

im. Mikołaja Kopernika w Miliczu

Z powodu nieobecności nauczyciela p.Marty Wozińskiej (wycieczka szkolna) zajęcia dodatkowe z języka angielskiego w ramach projektu SKOK z dnia 10 maja odbędą się 14 maja (poniedziałek) w godzinach 13:40- 15:15

Z powodu choroby nauczyciela p.Anny Andruszczyszyn zajęcia dodatkowe z języka angielskiego w ramach projektu SKOK dnia 16 II nie odbędą się.

 

Z powodu choroby nauczyciela p.Anny Andruszczyszyn zajęcia dodatkowe z języka angielskiego w ramach projektu SKOK dziś, czyli 09.02. nie odbędą się.

 

Trwa II nabór na dodatkowe zajęcia pozalekcyjne - projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

SKOK - Szkoły Kształcące Obsz@ry Kluczowe

W II semestrze odbędą się zajęcia z : chemii- prowadząca p. K. Piosik, z matematyki- 2 gr. – prowadzące p. G. Kulesza i p. R. Korzeniowska, z technik informacyjno- komunikacyjnych z elementami programowania- prowadząca p. B. Nawrot oraz kontynuacja zajęć z j. angielskiego- 3 grupy- prowadzące: p. A. Andruszczyszyn, p. M. Wozińska, p. E. Stachowiak- Szyszka.

Więcej informacji udzielają w/w nauczyciele – u nich również można się zapisać oraz p. wicedyrektor A. Florkowska- Sip

ZAPRASZAMY