Edukacja przyrodnicza- zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze w klasie trzeciej w ramach " Szkoły na podium"- sprawozdanie. W zajęciach brało udział 8 uczniów. Odbywały się one od 21 września 2020 roku do 8 lutego 2021 roku. Część zajęć odbywała się w formie stacjonarnej, a część w formie on-line. Głównym celem zajęć było pogłębianie i utrwalanie wiedzy przyrodniczej, rozwijanie zainteresowań przyrodą , cech poznawczych oraz dostrzeganie wartości proekologicznych oraz prozdrowotnych. Na zajęciach korzystanio z ciekawych form i metod pracy.

Zajęcia dla ucznow byly atrakcyjne, a wykorzystane na zajeciach materialy, pomoce były ciekawe i służyły efektywniejszemu przyswajanie przez uczniów wiedzy. Przeprowadzone testy wykazały wzrost wiadomości i umiejętności przyrodniczych. Praca w małolicznej grupie przyniosła efekty. Wszyscy uczniowie skorzystaliby z takich zajęć w przyszłości.

Barbara Magdzinska