Dzięki współpracy Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika oraz Parafii pw. św. Andrzeja Boboli w Miliczu 30.09.2019r. odbyła się kolejna Noc Świętych. Jednakże tym razem zakończyła się pierwszym Milickim Balem Świętych, który miał swoje miejsce w sali gimnastycznej naszej szkoły. Dzieci i młodzież przebrana za różnych świętych rozpoczęła to popołudnie od mszy świętej, a następnie w rozśpiewanym korowodzie udała się ulicami Milicza do naszej szkoły. Na miejscu świętych przywitali Dyrektor SP1 Krystyna Piosik oraz Proboszcz parafii św. A. Boboli ks. Zbigniew Słobodecki. W trakcie balu odbył się Quiz o świętych z nagrodami, a także konkurs na najlepsze przebranie. Przez cały wieczór uczestnicy balu mogli korzystać z przygotowanych specjalnie dla nich ciast, słodyczy, napoi oraz pizzy. Był to udany i pełen dobrej zabawy wieczór.