Serdecznie zapraszamy uczniów klas 6-8 szkół podstawowych do udziału w konkursie „Ile wiesz o pieniądzach i BAKCYL-u?”, turnieju organizowanym z okazji jubileuszu 10-lecia projektu BAKCYL. Zadaniem uczestnika jest rozwiązanie testu wiedzy w formule online na platformie TESTPORTAL. Quiz składa się z 13 pytań jednokrotnego wyboru. Pytania konkursowe będą dotyczyły wiedzy na temat pieniędzy oraz Projektu BAKCYL. Termin realizacji konkursu: od 24 listopada 2022 r. do 14 grudnia 2022 r. Nagrody: Organizator wyłoni pięciu Uczestników z najlepszym wynikiem.

Do wygrania atrakcyjne nagrody finansowe:

 I miejsce – 500 zł brutto

 II miejsce – 300 zł brutto

 III-V miejsce – 150 zł brutto/os

Jak przystąpić do Konkursu: Instrukcja dla Ucznia:

 W terminie 24.11-14.12.2022r. wejdź na link: https://www.testportal.pl/test.html?t=r5KCChN8f2XN wpisz swój adres mailowy oraz kliknij „Uzyskaj kod dostępu”

 Zaloguj się na swojej poczcie (jeśli nie ma kodu dostępu to sprawdź folder SPAM)

 Przepisz kod do testu lub kliknij w link, który znajduje się w wiadomości z kodem

 W procesie rejestracji wskaż swoje dane (tj. imię, nazwisko, klasa, nazwa szkoły wraz z miejscowością, numeru telefonu oraz adres e-mail do rodzica lub opiekuna prawnego)

 Rozwiąż test!

 Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie: bakcyl.wib.org.pl/konkurs-10-lat-projektu

Przystąpienie do Konkursu „Ile wiesz o pieniądzach i BAKCYL-u?” jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu przez Uczestnika i opiekuna prawnego, który jest dostępny na stronie: bakcyl.wib.org.pl/konkurs-10-lat-projektu Informacje na temat projektu BAKCYL na stronie: bakcyl.wib.org.pl