Szkoła Podstawowa nr 1

im. Mikołaja Kopernika w Miliczu

Krystyna Piosik – dyrektor, chemia

Aneta Florkowska – Sip  – wicedyrektor ds. dydaktycznych, język polski, zajęcia artystyczne, (wychowawca V a)

Renata Korzeniowska –  wicedyrektor ds. wychowawczych, chemia, (wychowawca III c), fizyka

Judyta Tokar - pedagog

Katarzyna Potocka - pedagog

Kornelia Szumna - pedagog

 Emilia Laskowska-Janoś - nauczanie wczesnoszkole (wychowawca I a), język niemiecki

 Marzena Stepańczak -  nauczanie wczesnoszkole (wychowawca I b)

Barbara Magdzńska - nauczanie wczesnoszkole (wychowawca I c)

Izabela Buchert - nauczanie wczesnoszkolne (wychowawca II a)

Beata Stefańska - nauczanie wczesnoszkolne (wychowawca II b)

Siostra Asumpta (Iwona Jamik) - religia

Łukasz Filipiak - reigia

Magdalena Wachowiak –  język polski  (wychowawca III b)

Małgorzata Maciejewska  –  język polski (wychowawca III d )

Elżbieta Herl – język polski , (wychowawca VIII a)

Agnieszka Kołodziejczy – Ozga  - język polski, wdż, (wychowawca III e)

Anna Andruszczyszyn – język angielski, (wychowawca III a)

Anna Wojtera – język angielski, (wychowawca V a)

Monika Piech – język angielski  (wychowawca IV a )

Edyta Stachowiak – Szyszka  - język francuski, język angielski, (wychowawca III f)

Agnieszka Romanów -  Kaczmarek  - język niemiecki, język angielski

 Roman Boruta -  język niemiecki 

Iwona Jaworska - język niemiecki 

Joanna Domańska – historia

Tomasz Nowakowski – historia, wiedza o społeczeństwie  (wychowawca VII a)

Beata Jarczewska – historia, terapia pedagogiczna (wychowawca IV b)

Renata Grudkowska – Antkowiak – matematyka, (wychowawca V b)

Aneta Gębala – matematyka, (wychowawca V c)

Agnieszka Pietrzak – matematyka, zajęcia artystyczne, technika, plastyka (wychowawca VIII a)

Magdalena Dzielicka – biologia,  edb (wychowawca VIII b)

Elwira Patkowska– chemia,  

Katarzyna Chołodecka - geografia, przyroda

Ewa Kwiatek – geografia

Barbara Nawrot – informatyka, fizyka,

Wojciech Wrona – informatyka, 

Aleksandra Dębska - muzyka

 Józef Wołoszyn - technika

 Lucyna Ryś - biologia

Paweł Urbański – wychowanie fizyczne

Włodzimierz  Świrkowicz – wychowanie fizyczne

Kazimierz Mellem – wychowanie fizyczne

Eugenia Adamik – wychowanie fizyczne

Danuta Żołdak – wychowanie fizyczne,  (wychowawca IV c )

Natalia Loret – biblioteka, język polski

Katarzyna Józefiak – biblioteka

Ewa Gadziemska - świetlica